4Rent Wypożyczalnia Samochodów


Informacje:

Nazwa: 4Rent Wypożyczalnia Samochodów
Adres: Siemiatycka 1
Kod pocztowy: 01-312
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 690980969
WWW: http://www.4rent.waw.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Auto wypożyczalnia warszawa • http://www.4rent.waw.pl/


Nawet jeśli Twój samochód uległ zniszczeniu w wypadku, nie musisz korzystać z kosztownych taksówek czy niewygodnej komunikacji miejskiej. Możesz zdecydować się na wynajęcie samochodu z OC sprawcy. Wiele osób nie wie o takiej możliwości, a jest ona nieraz prawdziwym wybawieniem, a na pewno zapewnia mnóstwo wygody, i to całkiem bezpłatnie.

Kiedy bowiem korzysta się z takiego rozwiązania, nie trzeba pokrywać kosztów wynajmu z własnej kieszeni, a więc można zdecydować się na to nawet jeśli nie ma się odpowiedniego budżetu. Możliwość taką daje między innymi 4rent - auto wypożyczalnia z Warszawy. Firma ta udostępnia swym klientom pojazdy po okazaniu dokumentów dotyczących zdarzenia drogowego, a należność za tę usługę sama egzekwuje od towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy. Klient nie musi więc też martwić się żadnymi formalnościami.

Utworzono: 2019-02-18Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Warszawa

1A Biuro Rachunkowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Prowadząc własną firmę, musimy oczywiście zawsze pamiętać o sprawach księgowych. Niestety nierzadko zajmują nam one mnóstwo czasu, a do tego może brakować nam wiedzy, przez którą ryzykujemy popełnienie różnych błędów. Dzięki firmie Biuro Rachunkowe A1 można sobie jednak z tym poradzić i to nie wydając na ten cel bardzo dużych pieniędzy.

Firma prowadzi księgowość na warszawskiej Pradze Południe, zatrudniając najlepszych specjalistów z branży i ciesząc się ogromnym zaufaniem. Kompleksowe usługi to nie tylko prowadzenie całej rachunkowości, ale także przygotowywanie wielu ważnych dokumentów czy profesjonalne wsparcie merytoryczne. Dzięki informacjom znajdującym się na stronie internetowej 1abr.pl można poznać pełen zakres usług realizowanych przez firmę, jak i sprawdzić wyjątkowo atrakcyjny cennik.

Zobacz Więcej

Warszawa

ENDOARTEX

Dzięki zaawansowanej technologii diagnostyka staje się coraz bardziej dokładna i mniej inwazyjna. Jeśli potrzebujesz kupić nowy bronchoskop Pentax, to koniecznie powinieneś odwiedzić stronę endoskopy-serwis.pl, by móc zapoznać się z aktualną ofertą firmy, która specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości endoskopów. W jej ofercie można z łatwością znaleźć endoskopy produkowane przez takie marki jak Olympus, Fujinon czy Pentax.

Dodatkowo firma specjalizuje się w świadczeniu usług serwisowych w zakresie endoskopów medycznych i weterynaryjnych. Oferuje wymianę żarówek, lamp ksenonowych, a także naprawę kleszczyków i szczypców. Naprawienie innych endoskopowych instrumentów nie stanowi również trudności, ponieważ firma działa na rynku już od ponad 20 lat. Ma duże doświadczenie w swojej branży.

Zobacz Więcej

Warszawa

BUSINESSROOM Sp. z o. o.

Interesuje Cię wynajem sali konferencyjnej na terenie stolicy? Chciałbyś, by oferta była uzupełniona o obsługę cateringową? Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne BusinessRoom proponuje swoim klientom nie tylko przestronne i bardzo dobrze wyposażone sale, ale także posiłki w formie bufetu. Oferta obejmuje poczęstunek w postaci zimnych i ciepłych napojów oraz ciasteczek.

Sale konferencyjne zlokalizowane są w Warszawie w centrum. Dojazd do budynku środkami komunikacji miejskiej, a zatem autobusem lub tramwajem, nie stanowi problemu. Zlokalizowane w jego okolicy hotele to dodatkowy atut w przypadku osób przyjezdnych.

Każda z oferowanych sal została odpowiednio przygotowana, a zatem wyposażona w niezbędny sprzęt, z którego pomocą możliwe jest przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia bądź też konferencji.

Zobacz Więcej
© Copyright 2019 | wychowanie24.pl