Ludio.pl


Informacje:

Nazwa: Ludio.pl
Adres: Piastów 13B
Kod pocztowy: 47-330
Miejscowość: Zdzieszowice
Telefon: 600 376 051
WWW: http://www.ludio.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Ludio.pl • Logo firmy projekt


W poszukiwaniu solidnej agencji graficznej, warto sprawdzić ofertę Ludio, która ma wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Zatrudnieni tam graficy potrafią stworzyć nietuzinkowe i efektowne logo, które pomoże marce zaistnieć na rynku.

Agencja podchodzi indywidualnie do każdego tworzonego logo firmy, projekt od samego początku uwzględnia sugestie klienta. Graficy w swojej pracy kierują się nie tylko kwestiami estetycznymi, zaprojektowane przez nich loga są zgodne z aktualnymi trendami i wpisują się w branże klienta. Poza tym klienci agencji mogą liczyć na to, że otrzymana grafika będzie mogła być wykorzystana na wielu różnych nośnikach, nie tracąc przy tym na jakości. Cena identyfikacji wizualnej oraz samego logo uzależniona jest od wielu czynników, dokładny koszt usługi można poznać po skontaktowaniu się z agencją.

Utworzono: 2019-03-23Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Opole

LC Apart Sp. z o.o.

Na stronie internetowej: lcapart.pl dostępna jest oferta ekskluzywnych apartamentów, dedykowanych najbardziej wymagającym klientom. Apartamenty LCapart to miejsce, gdzie można w spokoju spędzić czas, z daleka od gwaru miasta i codzienności. Powszednie stresy mają więc szansę zniknąć, a goście mogą cieszyć się ciszą oraz... wspaniałymi atrakcjami w zasięgu ręki. Eleganckie zimowe apartamenty w Szklarskiej Porębie są urządzone w wygodny i funkcjonalny sposób, aby zapewnić każdemu komfort pobytu. To świetna propozycja dla rodzin oraz grup znajomych czy przyjaciół - każdy ma szansę odnaleźć tam idealny spokój i warunki dogodne do wypoczynku.

Niezaprzeczalnym atutem omawianej oferty jest bliskość infrastruktury miejskiej, a więc sklepów i restauracji. Dzięki temu można bez problemu zrealizować codzienne zakupy.

Zobacz Więcej
© Copyright 2019 | wychowanie24.pl