DOWAN Sp. z o.o.


Informacje:

Nazwa: DOWAN Sp. z o.o.
Adres: Al. Grunwaldzka 220
Kod pocztowy: 80-266
Miejscowość: Gdańsk
Telefon: (058) 520 22 19
WWW: http://www.dowan.com.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Sprzęt ratowniczy • DOWAN Sp. z o.o.


Profesjonalny, wytrzymały sprzęt ratownictwa medycznego to niezbędne wyposażenie każdej karetki pogotowia. Zadaniem ratowników medycznych jest ratowanie ludzkiego życia, a jest to łatwiejsze, jeśli mają do dyspozycji niezbędny sprzęt. Sprzęt ratowniczy można podzielić na kilka zakładek. Są to między innymi:

  • krzesła transportowe, dzięki którym można łatwo przewieźć chorego, bez względu na jego wzrost czy wagę. Na stronie internetowej dowan.com.pl znajdziesz opis produktu, gdzie możesz nie tylko obejrzeć zdjęcia, ale także zapoznać się z podstawowymi parametrami składanego krzesła transportowego;
  • solidne nosze ratunkowe;
  • sprzęt do resuscytacji, czyli produkty niezbędne przy ratowaniu życia.

Pozostałe zakładki znajdziesz na stronie internetowej, gdzie możesz zapoznać się z obszernymi opisami poszczególnych produktów.

Utworzono: 2019-05-29Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Straszyn

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Czerń, brąz oraz szarość to najbardziej popularne kolory torebek. Nieważne czy skórzane, bawełniane lub zamszowe. Barwy te wiodą prym wśród torebek. Dlaczego? Ponieważ to kolory ponadczasowe, które można łączyć niemalże z każdą stylizacją i będą do wszystkiego pasować. Torebka brązowa idealnie sprawdzi się na sezon jesienno-zimowy. Doskonale wpisze się w ten klimat. Jeśli jeszcze nie posiadasz torby w odcieniu brązu, warto powiększyć swoją kolekcję właśnie o ten kolor.

Duży wybór skórzanych toreb brązowych znajduje się w ofercie sklepu Kemer. Szeroka gama kolorystyczna, duży wybór wielkości oraz kształtów toreb sprawia, że każdy klient może znaleźć coś dla siebie. Warto odwiedzić stronę internetową kemer.pl i znaleźć odpowiednią torbę dopasowaną do swoich potrzeb. Sklep zapewnia doskonałą jakość. Na swoje produkty dają aż 7 lat gwarancji.

Zobacz Więcej

Sopot

MAJER Rental Cars Sopot

Większość firm oferujących auta na wynajem oddaje do dyspozycji swych klientów przeciętne samochody w popularnych modelach, które gwarantują komfort użytkowania i bezpieczną jazdę. Niektórzy klienci mogą jednak potrzebować bardziej ekskluzywnych aut, na przykład w celach biznesowych czy do sesji zdjęciowej. W takich przypadkach warto skorzystać z oferty ze strony majercars.pl. Prezentuje ją wypożyczalnia samochodów luksusowych z Trójmiasta, mająca bardzo korzystne ceny.

Jest to niezwykle istotne, gdyż kosztowne pojazdy, takie jak mercedesy czy nowe audi, można wypożyczyć na atrakcyjnych warunkach. W grę wchodzi przy tym wynajem na czas określony przez klienta - firma jest w tym zakresie bardzo elastyczna. Można zatem wypożyczać takie pojazdy zarówno na kilka dni, jak i na parę miesięcy, zależnie od potrzeb.

Zobacz Więcej

Skórcz

Drukarnia Amicus

Jedną z propozycji drukarni Amicus jest foliowanie druku, którego celem jest zmaksymalizowanie wartości estetycznej wydrukowanych elementów, a także ich zabezpieczenie przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Foliowanie na gorąco odbywa się szybko i sprawnie, jest także skuteczne i dostępne w atrakcyjnych cenach. Pełna oferta wspomnianej drukarni dostępna jest na stronie internetowej: amicus-druk.eu. Tam zaprezentowane zostały wszystkie usługi, świadczone przez drukarnię, która oferuje między innymi:

  • druk offsetowy,
  • druk cyfrowy,
  • drukowanie materiałów promocyjnych - plakatów, broszur i folderów,
  • druk etykiet i opakowań,
  • druk książek.

W drukarni odnaleźć można też usługi introligatorskie, a także uszlachetnianie druku, jego dekorowanie i zabezpieczanie. To zatem kompleksowa oferta, z której warto skorzystać.

Zobacz Więcej
© Copyright 2019 | wychowanie24.pl