Audytel S. A.


Informacje:

Nazwa: Audytel S. A.
Adres: Ks. I. Skorupki 5
Kod pocztowy: 00-546
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 22 537 5050
WWW: https://www.audytel.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Audyty energetyczne


Optymalne zużycie prądu jest ważne dla przedsiębiorstw, które poszukują oszczędności i chcą, by ich działania były przyjazne dla środowiska. Do tego potrzeba jednak dokładnej analizy wielu kluczowych informacji. Na podstawie pozyskanych danych można ocenić aktualny stan procesów związanych z korzystaniem z energii w obrębie danej organizacji i opracować skuteczny plan uwzględniający nowe rozwiązania.

Specjaliści z firmy Audytel wykonują audyty energetyczne, biorąc pod uwagę parametry techniczne i ekonomiczne. Dzięki temu są w stanie ograniczyć zapotrzebowanie na ciepło w budynku, co przekłada się na zmniejszenie kosztów. Klient zyskuje pomoc nie tylko podczas analizy danych, ale także w czasie wprowadzania konkretnych zmian i prac modernizacyjnych. Doświadczenie i wysokie kwalifikacje pozwalają też sprawnie kontrolować efekty świadczonej usługi.  

Utworzono: 2019-05-26Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Warszawa

1A Biuro Rachunkowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Prowadząc własną firmę, musimy oczywiście zawsze pamiętać o sprawach księgowych. Niestety nierzadko zajmują nam one mnóstwo czasu, a do tego może brakować nam wiedzy, przez którą ryzykujemy popełnienie różnych błędów. Dzięki firmie Biuro Rachunkowe A1 można sobie jednak z tym poradzić i to nie wydając na ten cel bardzo dużych pieniędzy.

Firma prowadzi księgowość na warszawskiej Pradze Południe, zatrudniając najlepszych specjalistów z branży i ciesząc się ogromnym zaufaniem. Kompleksowe usługi to nie tylko prowadzenie całej rachunkowości, ale także przygotowywanie wielu ważnych dokumentów czy profesjonalne wsparcie merytoryczne. Dzięki informacjom znajdującym się na stronie internetowej 1abr.pl można poznać pełen zakres usług realizowanych przez firmę, jak i sprawdzić wyjątkowo atrakcyjny cennik.

Zobacz Więcej

Warszawa

ENDOARTEX

Dzięki zaawansowanej technologii diagnostyka staje się coraz bardziej dokładna i mniej inwazyjna. Jeśli potrzebujesz kupić nowy bronchoskop Pentax, to koniecznie powinieneś odwiedzić stronę endoskopy-serwis.pl, by móc zapoznać się z aktualną ofertą firmy, która specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości endoskopów. W jej ofercie można z łatwością znaleźć endoskopy produkowane przez takie marki jak Olympus, Fujinon czy Pentax.

Dodatkowo firma specjalizuje się w świadczeniu usług serwisowych w zakresie endoskopów medycznych i weterynaryjnych. Oferuje wymianę żarówek, lamp ksenonowych, a także naprawę kleszczyków i szczypców. Naprawienie innych endoskopowych instrumentów nie stanowi również trudności, ponieważ firma działa na rynku już od ponad 20 lat. Ma duże doświadczenie w swojej branży.

Zobacz Więcej

Warszawa

BUSINESSROOM Sp. z o. o.

Interesuje Cię wynajem sali konferencyjnej na terenie stolicy? Chciałbyś, by oferta była uzupełniona o obsługę cateringową? Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne BusinessRoom proponuje swoim klientom nie tylko przestronne i bardzo dobrze wyposażone sale, ale także posiłki w formie bufetu. Oferta obejmuje poczęstunek w postaci zimnych i ciepłych napojów oraz ciasteczek.

Sale konferencyjne zlokalizowane są w Warszawie w centrum. Dojazd do budynku środkami komunikacji miejskiej, a zatem autobusem lub tramwajem, nie stanowi problemu. Zlokalizowane w jego okolicy hotele to dodatkowy atut w przypadku osób przyjezdnych.

Każda z oferowanych sal została odpowiednio przygotowana, a zatem wyposażona w niezbędny sprzęt, z którego pomocą możliwe jest przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia bądź też konferencji.

Zobacz Więcej
© Copyright 2019 | wychowanie24.pl