Adwokat Mariusz Bartosiak Kancelaria Adwokacka


Informacje:

Nazwa: Adwokat Mariusz Bartosiak Kancelaria Adwokacka
Adres: Aleja Solidarności 119
Kod pocztowy: 00-897
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 22 308 55 00
WWW: http://obronca24h.com/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)

Kancelaria sprawy karne w Warszawie


Adwokat to specjalista, który ukończył aplikację adwokacką i ma on możliwość wykonywania czynności, którymi zajmuje się także radca prawny. Należy jednak zaznaczyć, że obowiązki adwokata i radcy prawnego różnią się od siebie. Przykładowo adwokat występuje przed sądem w roli obrońcy w przypadku spraw karnych. Warto również wiedzieć, że jest on najwyższym stopniem wśród zawodów prawniczych, dlatego też osoby zgłaszające się po taką pomoc otrzymują pewność, że są w dobrych rękach. Kancelaria zajmująca się sprawami karnymi w Warszawie to obronca24h.com.

Adwokat może pochwalić się najszerszymi uprawnieniami wśród prawniczych zawodów, co oznacza, że nie ma on żadnych ograniczeń związanych z rodzajem prowadzonych spraw. Innymi słowy, specjalista ten podejmuje się pomocy związanej z prawem:

  • administracyjnym,
  • gospodarczym,
  • rodzinnym,
  • karnym.

Do obowiązków adwokata należy posiadanie specjalnego, cywilnego ubezpieczenia, które gwarantuje klientowi ewentualne odszkodowanie. Co więcej, specjalista ten ma obowiązek zachować w tajemnicy informacje pozyskane w związku z toczoną się sprawą.

Utworzono: 2019-05-26Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Podobne


Warszawa

1A Biuro Rachunkowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Prowadząc własną firmę, musimy oczywiście zawsze pamiętać o sprawach księgowych. Niestety nierzadko zajmują nam one mnóstwo czasu, a do tego może brakować nam wiedzy, przez którą ryzykujemy popełnienie różnych błędów. Dzięki firmie Biuro Rachunkowe A1 można sobie jednak z tym poradzić i to nie wydając na ten cel bardzo dużych pieniędzy.

Firma prowadzi księgowość na warszawskiej Pradze Południe, zatrudniając najlepszych specjalistów z branży i ciesząc się ogromnym zaufaniem. Kompleksowe usługi to nie tylko prowadzenie całej rachunkowości, ale także przygotowywanie wielu ważnych dokumentów czy profesjonalne wsparcie merytoryczne. Dzięki informacjom znajdującym się na stronie internetowej 1abr.pl można poznać pełen zakres usług realizowanych przez firmę, jak i sprawdzić wyjątkowo atrakcyjny cennik.

Zobacz Więcej

Warszawa

ENDOARTEX

Dzięki zaawansowanej technologii diagnostyka staje się coraz bardziej dokładna i mniej inwazyjna. Jeśli potrzebujesz kupić nowy bronchoskop Pentax, to koniecznie powinieneś odwiedzić stronę endoskopy-serwis.pl, by móc zapoznać się z aktualną ofertą firmy, która specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości endoskopów. W jej ofercie można z łatwością znaleźć endoskopy produkowane przez takie marki jak Olympus, Fujinon czy Pentax.

Dodatkowo firma specjalizuje się w świadczeniu usług serwisowych w zakresie endoskopów medycznych i weterynaryjnych. Oferuje wymianę żarówek, lamp ksenonowych, a także naprawę kleszczyków i szczypców. Naprawienie innych endoskopowych instrumentów nie stanowi również trudności, ponieważ firma działa na rynku już od ponad 20 lat. Ma duże doświadczenie w swojej branży.

Zobacz Więcej

Warszawa

BUSINESSROOM Sp. z o. o.

Interesuje Cię wynajem sali konferencyjnej na terenie stolicy? Chciałbyś, by oferta była uzupełniona o obsługę cateringową? Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne BusinessRoom proponuje swoim klientom nie tylko przestronne i bardzo dobrze wyposażone sale, ale także posiłki w formie bufetu. Oferta obejmuje poczęstunek w postaci zimnych i ciepłych napojów oraz ciasteczek.

Sale konferencyjne zlokalizowane są w Warszawie w centrum. Dojazd do budynku środkami komunikacji miejskiej, a zatem autobusem lub tramwajem, nie stanowi problemu. Zlokalizowane w jego okolicy hotele to dodatkowy atut w przypadku osób przyjezdnych.

Każda z oferowanych sal została odpowiednio przygotowana, a zatem wyposażona w niezbędny sprzęt, z którego pomocą możliwe jest przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia bądź też konferencji.

Zobacz Więcej
© Copyright 2019 | wychowanie24.pl